Aqua Apple Garden

Neden Aqua Apple Garden?

Düşlediğiniz düğünü gerçeğe dönüştürmek için hazır mısınız? Aqua Apple Garden Ankara’da kır düğünü, havuz başı ve muhteşem manzarasına aynı anda sahip olan bir işletme olarak siz değerli konuklarını özel davetleriniz için bekliyor.

Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren, disiplinli ama aynı zamanda sıcakkanlı bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekip kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren yanınızda oluyor ve ilgilerini maksimum seviyede gösteriyor. İstek ve talepleriniz için sadece bir bakış uzağınızda olan ekibimiz ile memnuniyetinizi sağlayacağımızdan eminiz.

Düğün uzmanlarımız kır konseptinin bulunduğu açık alanımızda dilediğiniz konsepti sizin için uygulayabiliyorlar. Masa ve sandalye giydirmeleri, mekânın genel süslemeleri ve aksesuar temini konusunda profesyonel bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Açık alanımızda havuz başı şık bir düğüne imza atabiliyorsunuz. Aynı zamanda çevresinin yeşil bir bahçeyle donatıldığı bu alanda kır düğünü konseptini de yaşayabiliyorsunuz. Aqua Apple Garden havuz başı düğünleriniz için 1200 kişilik bir kapasite sunuyoruz. Geniş kapasitemiz sayesinde rahat ve ferah bir ortamda bulunacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aqua Apple Garden

Hakkımızda

Yemekli düğünleriniz için geniş bir menü seçeneğimizin olduğunu belirtmek istiyoruz. Alternatif menüler ile damak tadınıza hitap etmeyi hedefliyor, bizi tercih eden 7’den 70’e herkesi memnun ediyoruz. Menülerimiz ordövr tabağıyla başlıyor. Ara sıcak ve ana yemeklerden sonra salata ile ve tatlılar ile yemeği güzel bir şekilde sonlandırmanızı sağlıyoruz. Ara sıcak ve ana yemeklerdeki lezzetleri değiştirebiliyor, isteğinize göre bir menü oluşturabiliyoruz. Belirlediğiniz menüyü düğünden önce tadabiliyorsunuz. Lezzet ve hijyen konusunda aklınızda herhangi bir soru işareti varsa bunları yok edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Uygun altyapımız ve geniş alanımız sayesinde düğünler dışında birçok organizasyona da ev sahipliği yapabiliyoruz. Kına geceler, nikâh, mezuniyet baloları, doğum günleri, sünnet düğünleri, açılışlar, iş yemekleri, şirket toplantıları, davetler ve kurumsal organizasyonlar tecrübemizden faydalanabilir, eksiksiz bir geceye imza atabilirsiniz.

Tüm bu bilgiler ışığında bizi tercih etmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular Konum